Фото publicist.in.ua

У ФСБ пояснили, навіщо вирили рів на кордоні з Донбасом – бояться "українських радикалів"

  Чому бояться вторгнення українців саме з Донбасу, а не з Сумщини чи Чернігівщини – у путінській спецслужбі не уточнили.

  У Росії побоюються проникнення з окупованого Донбасу на свою територію членів праворадикальних і екстремістських організацій України, і саме з цієї причини був викопаний рів на кордоні з підконтрольними бойовикам територіями Донецької та Луганської областей, Таку сміливу версію версунув перший заступник директора ФСБ РФ – керівник Прикордонної служби ФСБ Володимир Кулішов, передає Inforesist.

  "Бойові дії на південному сході України (мається на увазі окупована Росією частина Донецької та Луганської областей – Ред.) по силовому придушенню Києвом опору народного ополчення викликали необхідність прийняття додаткових заходів щодо посилення охорони російсько-українського державного кордону. Дані заходи здійснювалися в умовах великого потоку українських біженців через державний кордон, зрослої загрози проникнення на російську територію членів праворадикальних та екстремістських організацій України та незаконного переміщення через державний кордон зброї та боєприпасів", – переконує Кулішов. Чому ФСБ боїться вторгнення українців саме з Донбасу, а не з Сумщини чи Чернігівщини, та чи зупинить рів реальний, а не примарний потік зброї та екстремістів – з РФ до України – у путінській спецслужбі не уточнили.

  InfoResist нагадує - експерти, опитані виданням, дотримуються думки, що рів на кордоні РФ з окупованих Донбасом з'явився через боротьбу з контрабандою і небажанням приймати своїх збройних "добровольців" назад до Росії.

  Попередній матеріал
  Співробітники ФСБ катували в Криму українського активіста Костенка – адвокат
  Наступний матеріал
  Команда "Севілья" повернулася до рідного міста – заплановано велике вуличне гуляння

  Керівництво Росії намагається приховати участь і втрати російських військових в Україні - Турчинов

  Цієї доби терористи активно обстрілювали Березове, Мар'їнку та Красногорівку

  З початку року у межах зони АТО прикордонники затримали 200 тисяч тонн контрабандних товарів

  На Донеччині затримали двох інформаторів "ДНР"