5.ua

У Донецьку затримано 8 проросійських бойовиків, які нападали на українців

  Співробітниками міліції на цей час затримано вже 8 агресивно налаштованих учасників конфлікту у Донецьку, який стався 28 квітня між проросійськими бойовиками та мирними учасниками мітингу "За єдину Україну". Про це повідомили у прес-службі МВС.


  Як повідомляється, у Донецьку біля РСК "Олімпійський" почався мітинг "За єдину Україну", в якому взяло участь близько 1000 чоловік. Після мітингу його учасники пішли колоною у бік ТЦ "Донецьк-Сіті". На перетині вулиць Артема і Панфілова на них напали проросійські активісти, які прибули з приміщень захопленої сепаратистами будівлі Донецької ОДА.

  "Під час зіткнення з обох боків постраждало 14 осіб, 4 з них госпіталізовано. Легкі поранення отримав і заступник начальника Донецького міського управління міліції Микола Крюченко. Правоохоронець, схопив кинутий у бік колони саморобний вибуховий пристрій і відкинув геть, щоб ніхто з людей не постраждав", - повідомляють у МВС.

  На даний момент правоохоронцями затримано 8 агресивно налаштованих учасників конфлікту. Вирішується питання щодо правової кваліфікації їх дій.

  Попередній матеріал
  MasterCard відмовив у обслуговуванні ще двом російським банкам
  Наступний матеріал
  Японія ввела візові санкції проти 23 російських чиновників