У Донецьку розпочато мітинг проти проведення антитерористичної операції


  Крім того, пряму трансляцію ходи здійснюють місцеві "стрімери".
  На відео можна побачити близько тисячі чоловіків, які крокують центральними вулицями міста та скандують "Донбас, вставай!" та "Фашизм не пройде". Колону супроводжує авто, з якого за допомоги звукопідсилювача транслюють радянські пісні часів Другої світової війни. Хода відбувається під прапорами проросійської терористичної "Донецької народної республіки".


  Також користувачі соцмереж повідомляють, що по Донецьку в цей час пересуваються кілька сепаратистських БТР та автомашини з озброєними бойовиками.
  Близько 10-50 хода вийшла на площу імені Леніна, де й розпочато мітинг. Мітингарі називають себе шахтарями.
  На місці проведення мітингу встановлено кілька наметів КПУ.
  Виступаючі на мітингу схвалюють "силу та міць радянської зброї, яка у 1945-му році перемогла фашизм",
  "Фашистська хунта сьогодні захопила владу в країні, тому перед всіма шахтарями є завдання перемогти фашизм на землі Донбасу", - заявив один з виступаючих, імя якого не було названо.
  Інший виступаючий, який заявив, що він комуніст, закликав шахтарів "повернути шахти народу", а також аби "всі безоплатно лікувались та навчались". Також він висловився за  використання на території  "Донецької республіки" російських рублів.
  "Російські брати нарешті прийшли нам на допомогу та ми впевнені, що ми будемо жити у єдиній державі з ними", - заявив комуніст.
  Ще один виступаючій заявив, що 11 травня "у Донбасі настав День перемоги" (день проведення незаконного "референдуму ДНР").
  Попередній матеріал
  На Донеччині терористи захопили супермаркет
  Наступний матеріал
  Батальйон "Донбас" вимагає зброї і рятує сім'ї своїх бійців