Фото dt.ua

У Донецьку окупанти розпочали масові репресії проти інакодумців

  В окупованому Донецьку почалася нова хвиля арештів і обшуків серед інакомислячих.

  Про це повідомляють "Новини Донбасу" із посиланням на власні джерела в місті. На даний момент виданню достовірно відомо про арешт однієї людини і обшуку квартири в іншого. Обидва є проукраїнськими активістами.

  Раніше про хвилю репресій у Facebook написав журналіст Олексій Мацука. "У Донецьку почалася масова кампанія арештів інакомислячих. Обшуки, арешти, вилучення майна", - повідомив він.

  Згодом такі дані підтвердив журналіст Денис Казанський і повідомив подробиці того, що відбувається в місті. "До людей вриваються в квартири. Людей відвозять у невідомому напрямку без жодних пояснень, і родичі потім бігають і шукають у кого їх викуповувати – у "МГБ", у "Сомалі", у "Спарти"? Відвозять НЕ проукраїнських активістів (їх там давно немає). Забирають тих, на кого "стукають" сусіди і колеги по роботі, парафіян протестантських церков, а то й просто звичайних людей, які нещодавно побували на території України", - написав він у Facebook.

  Іще більше подробиць наводить сайт Pauluskp.com. За даними авторів сайту, серед заарештованих у Донецьку – досить відомі у місті люди. Імен затриманих у повідомленні не навели із власних міркувань.

  У виданні зазначили: "Деякі пов'язують це з недавньою спробою повалити Леніна на центральній площі. Мабуть, окупантів зачепило, що місто вони насправді не контролюють. Відреагували вони як і всі окупанти в усі часи, стандартно – взяли заручників з числа місцевого населення".

  Зараз не можу називати імен, але розповім що відбувається з "правосуддям" в окупованих районах. У Донецькому СІЗО вже давно сидять "шпигуни" і солдати в очікуванні вироку. З 1 січня в ДНР почали проводити суди і оформляти розправи за своїми "законами"… Репресивний апарат створений і розпочав роботу. Стихійні грабунки і розстріли в порівнянні з цим здадуться квіточками".

  Нагадаємо, в ніч на 27 січня в Донецьку невідомі підірвали постамент пам'ятника Леніну на однойменній площі, а сьогодні, 29 січня, в місті пройшов мітинг проти "сектантів", які, на думку окупаційної "влади", підривають "спокій" в Донецьку і фінансуються Заходом.

  Попередній матеріал
  У Берліні прокуратура розкрила справу російської дівчинки Лізи
  Наступний матеріал
  В Шотландії і Північній Ірландії розгулявся шторм "Гертруда"
  Loading...

  Казанський: Ймовірно, підрив пам’ятника Леніну в Донецьку - це провокація бойовиків

  Вночі в Донецьку намагалися підірвати пам'ятник Леніну

  Бойовики різко активізували обстріли на Донецькому та Маріупольському напрямках – Лисенко

  У російському Донецьку триває суд у справі Савченко