У Донецьку обстріляли машину ватажка "ДНР" - вбили помічника

  У Донецьку обстріляли машину, в якій знаходився лідер терористичної організації "Донецька народна республіка" Денис Пушилін.


  Куля настигла не ватажка терористів, а його помічника Максим Петрухін. Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на місцеве видання "Муніципальна газета". "За словами очевидців, Пушилін з помічником знаходилися в автомобілі біля ресторану, коли з проїжджаючого повз авто по них було зроблено більше десяти пострілів", - зазначає видання. Ресторан "Міленіум" знаходиться на бульварі Пушкіна, неподалік від будівлі Донецької ОДА.

  "В результаті перестрілки загинула одна людина – помічник голови "Верховної ради Донецької народної республіки" Дениса Пушиліна. Вбитого звуть Максим Петрухін, він депутат "Верховної ради ДНР", - пише газета. Вона називає подію "замахом на Пушиліна".

  "Українська правда" уточнює: загиблий Максим Петрухін - уродженець Макіївки, був помічником Пушиліна з гуманітарних питань. За версією журналістів Нromadske.tv, вбитого могли переплутати з Пушиліним. 

  Інше місцеве джерело, "Новости Донбасса", з посиланням на очевидців повідомляє, що стрілянині передував конфлікт між двома групами терористів, і убивство може бути наслідком "розборок" між ними.

  На місце події прибула міліція.
  Попередній матеріал
  На Херсонщині гасять масштабну лісову пожежу
  Наступний матеріал
  США очікують від Росії кроків до миру уже найближчими днями