5.ua

У Донецьку бойовики підірвались у замінованих складах зброї Нацгвардії

  Вибухи у центрі Донецьку минулої ночі спричинили проросійські бойовики, які захопили територію військової частини 3037.
  Про це повідомив глава МВС України Арсен Аваков у своєму блозі на сторінці Facebook ввечері 29 червня.

  "Не хвилюйтеся - це "мирні" вибухи. Це відповідь військової частини №3037 Національної Гвардії України, яка знаходилась близько трьох місяців в облозі (терористів – Ред). Відповідь на висунутий ультиматум терористів: скласти зброю, здатися і передати в розпорядження ДНР базовий гарнізонний склад зброї, розташований на території частини. Вислухавши ультиматум, командир частини, вчинив як справжній український офіцер, виконав складну команду. …Більше 300 гвардійців, під командуванням підполковника Бортєєва бойовим строєм під українськими прапорами пробилися через блокпости терористів і приєдналися до сил АТО", - написав Аваков.

  Він також зазначив, що вибухи на території частини спричинені спобами терористів увійти до складів зі зброєю, які було заміновано.

  "При спробі терористів, всупереч попередженням, проникнути на склад зброї військової частини, спрацювали сторожові секрети - склад із залишками озброєнням і боєприпасів було підірвано. Я віддав такий наказ, що б запобігти захопленню зброї і боєприпасів терористами", - підкреслив глава МВС.

  Аваков також зазначив, що командир цієї військової частини виконав отриманий наказ та спромігся зберігти людей і значну частину майна.

  "Дав розпорядження про присвоєння підполковнику Бортєєву - позачергового військового звання полковник. Країна поступово дізнається імена своїх СПРАВЖНІХ офіцерів, навколо яких і створюється нова якість правоохоронців і збройних сил! ", - зазначив Арсен Аваков, повідомляючи про ситуацію навколо цієї військової частини Нацгвардії.
  Раніше повідомлялось про бойові зіткнення Нацгвардії з терористами на Луганщині.
  Попередній матеріал
  ЗМІ: У прокуратурі назвали людину, яка подарувала Януковичу золотий батон
  Наступний матеріал
  Збірну Камеруну на Мундіалі підозрюють у договірних матчах