fdu.org.ua

У Донецьк відправлено черговий гуманітарний рейс Ахметова

  Сьогодні, 25 квітня, з Дніпропетровська до Донецька вирушила третя автоколона 18-го гуманітарного рейсу Ріната Ахметова.

  Про це повідомляє прес-служба гуманітарного штабу Ріната Ахметова.

  "42 великовантажних автомобіля везуть в логістичний центр штабу на "Донбас Арені" 840 тонн продуктів: соняшникова олія, крупи, макарони, цукор, борошно, рибні консерви, вівсяні пластівці, згущене молоко, паштет, дитяче харчування", - йдеться у аповідомленні прес-служби.

  Гуманітарний вантаж, який везе автоколона в Донецьк, призначений для  найбільш соціально незахищених категорій мирного населення зони проведення АТО в Донецькій і Луганській областях: для літніх людей, інвалідів, багатодітних матерів та інших громадян пільгових категорій, інформують у гуманітарному штабі бізнесмена.

  Зазначимо, протягом цього тижня Гуманітарний штаб планує доставити на Донбас більше 1860 т продуктів, що дозволить сформувати ще 155 тис. наборів для мирних жителів. Для цього в Донецьк і Маріуполь уже було відправлено по одній автомобільній колоні, які доставили продукти для формування 95 тис. продуктових наборів.

  Прес-служба також зазначає, що всього у квітні цього року Гуманітарний штаб Ріната Ахметова планує доставити мирному населенню Донбасу 500 тис. наборів виживання та 30 тис. дитячих наборів

  Попередній матеріал
  Кількість загиблих від землетрусу в Непалі сягнула майже 1000 осіб – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Президент нагородив комбата 79-ї аеромобільної бригади орденом I ступеню Богдана Хмельницького

  ЮНІСЕФ фіксує надзвичайно складну гуманітарну ситуацію на Донбасі

  Фонд Ахметова припинив видачу гуманітарної допомоги у Донецьку

  Вантажівки з гумдопомогою "Ахметова" прибули в Донецьк

  Добровольці пропустили частину "гуманітарки" Ахметова