видання "Остров"

У Дніпропетровську заявляють, що готові приєднати частини Донецької і Луганської областей

  Дніпропетровська область готова прийняти у свій склад населені пункти Луганської і Донецької області, в разі прийняття відповідного рішення Верховною Радою.


  Про це заявив виконувач обов'язків заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борис Філатов під час прес-конференції, повідомляє УНІАН.

  "Якщо результати цього референдуму (за єдність з Україною - ред.) будуть імплементовані відповідним чином чинного законодавства і буде змінена адміністративна територіальна належність Донецької і Луганської областей, тоді керівництво області готове буде ухвалити рішення цього референдуму", - сказав він.

  Філатов також заявив, що результати проведеного 11 травня референдуму демонструють політичну волю громадян сусідніх областей, які втомилися від "мародерства і бандитизму, які принесли їм так звані "народні республіки".

  Водночас Філатов зазначив, що Дніпропетровська область готова прийняти населені пункти Донецької і Луганської області тільки-но це питання буде вирішено юридично.

  Нагадаємо, що 11 травня понад два мільйони мешканців населених пунктів Донецької та Луганської областей висловилися щодо приєднання територій регіону до Дніпропетровської області під час опитування "За мир, порядок і єдність з Україною!".

  Також на Донбасі свій "референдум" провели сепаратисти. За результатами опитування, яке відбувалося з багатьма порушеннями, у Донецькій області 89,07% проголосували за визнання самопроголошеної ДНР. У Луганську, за даними сепаратистів, 96% згодні на самостійність самопроголошеної Луганської народної республіки. 

  Попередній матеріал
  США нададуть допомогу українським прикордонникам
  Наступний матеріал
  Вибух знищив частину багатоповерхівки у Миколаєві, кількість жертв зросла
  Теги: