Фото podrobnosti.ua

У Дніпропетровську виставили блок-пости для захисту від терористів

  На всіх в’їздах до Дніпропетровська через “підвищення рівня небезпеки на сході та в центрі України” були виставлені блок-пости.

  Про це повідомили в неділю в штабі національного захисту регіону, передає “Радіо Свобода”.

  У штабі також поінформували, що подібні блок-пости виставлять на в’їздах в інші ключові міста регіону.

  Повідомляється також, що штаб національного захисту Дніпропетровської області оголосив часткову мобілізацію полку національного захисту через події на Сході України.

  Як відмічає “Радіо Свобода”, полк національного захисту Дніпропетровської області був створений на добровільних засадах на принципах резервістів коштом небайдужих дніпропетровців, які увійшли до структури. Минулої суботи полк склав присягу на вірність Україні й розпочав вишкіл.

  На Сході України відбуваються заворушення, пов'язані з активізацією сепаратистів. Федерасти захоплюються адмінбудівлі, висувають вимоги про проведення референдумів щодо приєднання до Росії та оголошують про створення регіональних республік.

  Раніше сьогодні повідомлялося, що у Слов'янську, де озброєні злочинці захопили будівлі СБУ, міліції та адміністрацію міського голови, розпочалася антитерористична операція. Як повідомляють очевидці, адмінбудівлі вдалося звільнити.

  Відмітимо, в ЄС та США вважають, що за акціями сепаратистів стоїть Росія, яка за допомогою ФСБ організовує підривну діяльність.

  Попередній матеріал
  Мітинг в Луганську закликав владу до рішучих дій проти сепаратистів
  Наступний матеріал
  Більдт: Кремль повинен роззброїти своїх бойовиків в Україні