Фото lb.ua

У Дебальцевому нацгвардійці затримали 2-х терористів

  Двох чоловіків, яких підозрюють у здійснені терористичної діяльності, затримали бійці НГУ в Дебальцевому. Про це повідомив прес-офіцер Національної гвардії України.


  Олексій Лебідь заявив – затримані заперечують свою причетність до бойовиків, проте у Нацгвардії стверджують, що мають переконливі докази фактів їхньої незаконної діяльності на боці так званої "ДНР". Нині з підозрюваними працюють слідчі СБУ та МВС.

  Саме зачистка міст від терористів та охорона громадського порядку – основна діяльність нацгвардійців у звільнених на Донбасі містах. Адже небезпека від терористів залишається ще доволі високою, вважають у штабі АТО. Терористи переодягаються у місцевих мешканців, ховають цілі арсенали зброї і здійснюють напади на блокпости сил Антитерористичної операції.

  Прес-офіцер НГУ розповів: "Коли міста звільняються – сепаратисти скидають зброю, переодягаються в цивільну форму і під виглядом звичайних жителів з ​​міста виїжджають. Так ось, більшу частину таких "звичайних жителів" вдається затримати, але залишаються люди, вдається яким піти. Потім вони точно так само можуть зайти і здійснювати напади, тому ще після звільнення міста чекає велика робота силам АТО по зачистці цих міст".

  Попередній матеріал
  Українські війська з боями просуваються вглиб Луганська - очевидці
  Наступний матеріал
  Сьогодні до України прибуває третя партія захисного спорядження з Канади
  Loading...