atn.ua

У Чорнухиному із колонії втекли в‘язні, йдуть вуличні бої – Москаль

  Частину селища Чорнухине зайняли бойовики, на вулицях точаться бої, в результаті яких із місцевої колонії суворого режиму втекли в‘язні.

  Про це повідомив голова Луганської ОДА Геннадій Москаль з посиланням на дані жителів селища.

  "У Чорнухиному йдуть вуличні бої між українськими силовиками з одного боку і бойовиками і російськими військовими з іншого. Кілька вулиць селища зайняли терористи, більшу частину, включаючи селищною радою, утримують наші військові", - йдеться в повідомленні прес-служби Москаля.

  Зазначається, що у колонії у мирний час утримується близько тисячі людей, засуджених за важкі злочини. Більшу частину в'язнів вдалося вивезти до початку активних бойових дій, ще 375 чоловік залишилося. За останні кілька днів в колонію неодноразово потрапляли артилерійські снаряди.

  Місцеві жителі, що залишилися в Чорнухине, сидять у підвалах. Надходить інформація про загиблих як серед військових, так і серед мирного населення, однак офіційно підтвердити її поки неможливо.

  Раніше Москаль повідомив, що Чорнухине і Троїцьке заблоковані бойовиками, тому евакуювати звідти місцевих жителів неможливо.

  Попередній матеріал
  СБУ оприлюднила докази, що Донецьк обстрілюють російські терористи
  Наступний матеріал
  Терористи обстріляли Краматорськ снарядами "Торнадо", є загиблі

  Бойовики заблокували Чорнухине і Троїцьке, евакуювати людей неможливо - Москаль

  Терористи обстріляли Чорнухине, один мешканець загинув - Москаль

  На Луганщині бойовики "ЛНР" обстріляли колонію: втекло 13 в’язнів

  Четверо в'язнів втекли з колонії, яку зруйнували обстрілом терористи