ngu.gov.ua

У Черкасах встановили меморіальну дошку загиблому капітану міліції Володимиру Ложешнікову

  У Черкасах встановили меморіальну дошку загиблому на Сході капітану міліції Володимиру Ложешнікову. Відкрили її в день його народження. У суботу Володимиру мало б виповнитись 53 роки.

  Дошку встановили на фасаді Соснівського районного відділку міліції, де загиблий пропрацював 20 років. У складі батальйону "Донбас" чоловік брав участь у боях за Іловайськ, був поранений і потрапив у полон до бойовиків.

  31 серпня він помер від отриманих поранень. У листопаді за проявлений героїзм під час захисту Вітчизни Володимир Ложешніков був посмертно нагороджений орденом "За мужність" III ступеня.

  Нагадаємо, нещодавно у Черкасах відкрили меморіальну дошку загиблому українському розвіднику В'ячеславу Галві. Іменну табличку встановили на фасаді школи, де навчався загиблий офіцер. Нині це колегіум "Берегиня". На початку неоголошеної війни на Сході України країни В'ячеслав Галва проводив бойовий вишкіл бійців полку "Азов". Згодом сам поповнив їхні лави.

  Загинув 41-річний полковник Головного управління розвідки Міноборони торік  27 серпня у Новоазовську на Донеччині. Ініціювали встановлення меморіальної дошки цьогорічні випускники навчального закладу, в якому свого часу вчився В'ячеслав Галва.

  Попередній матеріал
  У Вінниці пройшов "вишиваний" марш
  Наступний матеріал
  Терористи вимагали в обмін на "кіборга" Кузьміних 16 своїх поплічників - волонтер

  У київській школі встановили меморіальну дошку на честь бійця, який загинув у зоні АТО

  У київській гімназії на честь загиблого кіборга Олексія Дурмасенка встановили меморіальну дошку

  У Черкасах відкрили меморіальну дошку загиблому українському розвіднику

  У Черкасах відкрили меморіальну дошку бійцю 95-ої аеромобільної бригади Андрію Терещенку