Фото Олексія Волотовського

У Черкасах бійцям "Альфи" подарували два позашляховики, які вже поїхали на Схід


  Про це 9 вересня повідомила прес-служба Черкаської облдержадміністрації (ОДА)

  Ключі від нових автомобілів (вартістю 1 мільйон 138 тисяч гривень) їм сьогодні передав голова ОДА Юрій Ткаченко та народний депутат України Геннадій Бобов (який відгукнувся на прохання обласного очільника щодо підмоги спецпризначенцям та придбав автівки власним коштом).
  "Наразі нам, як представникам виконавчої влади, надзвичайно важливо,  аби всі підрозділи, які нині перебувають на лінії вогню, були оснащені необхідними засобами автотранспорту й це давало їм можливість гідно нести службу, – сказав очільник Черкаської ОДА. – Досі ж бійці цього спецпідрозділу брали участь в АТО на одному мікроавтобусі, що створювало певні незручності…".

  Обидва ці автомобілі були доукомплектовані для підвищення прохідності та експлуатації в складних умовах. На це знадобилося близько двох тижнів - машини відправлять у зону АТО.
  "Для якісного виконання завдань, які стоять перед Службою безпеки України, нині необхідне використання новітнього обладнання, зброї й техніки, – сказав начальник СБУ в області Олег Котляр. – Певен, що ці автомобілі допоможуть нашим співробітникам гідно виконувати свої службові обов’язки в зоні проведення АТО".

  Серед іншого, як розповів Юрій Ткаченко, невдовзі на технічну підмогу слід чекати батальйону Національної гвардії. Туди також мають відправити ще два автомобілі, придбаних коштом меценатів.
  Попередній матеріал
  В метро столиці Чилі стався теракт
  Наступний матеріал
  На Полтавщині створено новий спецбатальйон МВС
  Loading...