timenews.in.ua

Тимчук уточнив інформацію щодо обстрілу бойовиками дитячого автобуса

  Інформація про обстріл терористами автобуса з дітьми правдива, проте була подана з деякими неточностями. Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.


  "Ми дуже хотіли б помилитися, але, на превеликий жаль, повідомлення групи "Інформаційний спротив" щодо обстрілу терористами "ДНР" транспорту з мирними жителями і загибеллю дитини підтверджується", - сказав він.

  "Наші джерела допустили неточність лише в тому, що мова йде не про вихованців дитячих будинків, що вивозяться з Донецька (колона транспорту з цими дітьми була обстріляна бойовиками, але, на щастя, обійшлося без жертв)", - пояснив Тимчук.

  За його словами, трагічний випадок з обстрілом транспорту і загибеллю дитини, про який було повідомлено, стався вчора під час вивозу дітей переселенців, яких батьки намагалися вивезти з Донбасу у приватному порядку.

  "Приносимо вибачення за цю неточність, хоча, на превеликий жаль, вона не применшує трагедії, що сталася із загибеллю дитини. Ми хотіли б помилитися в самому факті, а не в обставинах", - зазначив він.

  "За нашими уточненими даними, українські спецслужби також володіють відповідною інформацією і в даний час розслідують цей жахливий злочин бойовиків", - додав експерт.

  Раніше Тимчук повідомив, що вчора на ділянці траси Донецьк-Волноваха бойовики "ДНР" розстріляли мікроавтобус з дітьми, яких евакуювали з дитячих будинків Донбасу.

  Пізніше уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська спростувала інформацію про те, що під час обстрілу автобуса з дітьми-сиротами 28 липня на Донбасі є жертви і постраждалі. 
  Попередній матеріал
  Експерти ОБСЄ моніторитимуть з Ростова ситуацію на російсько-українському кордоні
  Наступний матеріал
  Українські силовики захопили штаб терористів на Луганщині і затримали командира бойовиків
  Loading...