фото Facebook / Олександр Аргат

Тимчук: Новоазовськ заблокований, але не зайнятий - Путін здійснює розвідку боєм

  Місто Новоазовськ, що на Донеччині, поблизу кордону з Росією – оточено та заблоковано військовою технікою терористів. З міста людей не випускають.


  Про це повідомляє голова районної держадміністрації Олег Сидоренко. За його словами, ані в Новоазовську, ані навколо – місцеві не помітили техніку або ж загони сил АТО.

  Водночас, як заявив "5-му каналу" керівник центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук – Новоазовськ станом на ранок не був повністю заблокований, а оточений з трьох напрямків. Тимчук зауважив, що ситуація із Новоазовськом – це спроба росіян одночасно спробувати пробити прохід до Криму та відтягнути увагу та сили АТО з Донбасу. Водночас, бійці батальйону "Азов" посилено готуються до оборони Маріуполя у 40 кілометрах від Новоазовська.

  За даними Дмитра Тимчука, в районі Новоазовська росіяни здійснюють розвідку боєм. Те, що на сьогодні, на 6:00 ранку, він був оточений з 3 сторін, а не повністю блокований – це тільки пробний камінь. Тобто, росіяни, судячи з усього – пробують пробити коридор сухопутний до Криму. "Ми впевнені, якщо зараз там дати зрозуміти, що ми не маємо достатніх сил на цьому напрямку – тоді росіяни рушать вже повною силою. Путін, як завжди, грає багатоходівку. Якщо він навіть у них не сподобиться, не вийде пробити коридор на півдні, до Криму – все одно вони, таким чином, відвернуть війська від подій на північному сході", – вважає експерт.

  Нагадаємо, напередодні ми повідомляли, що Новоазовськ перебуває під контролем російських агресорів – про це в ефірі "5 каналу" повідомив командир спецроти "Донецьк".

  Попередній матеріал
  На Одеській трасі біля Києва сталось важке ДТП, є загиблі
  Наступний матеріал
  Президент ввів у дію секретні доручення РНБО
  Loading...