Новая газета

Тимчук: "Дебальцівською операцією" командували кадрові російські офіцери

  Командні структури терористів, які керували наступом на Дебальцівському плацдармі, включаючи пункт управління вогнем артилерії, також укомплектовані офіцерами Збройних сил РФ.

  Про це повідомляє керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук насвоїй сторінці у соцмережі Facebook.

  "Відзначається наявність в районі Дебальцево (південніше і східніше даного населеного пункту) підрозділів Збройних сил РФ. Дані підрозділи відмінно екіпіровані, озброєні і споряджені (замасковані під "армію Новоросії")", - написав він.

  Зокрема, за даними "ІС", зафіксовано 3 батальйонні тактичні групи російських військ і 2 підтримуючих їх артилерійські групи (всього - 35 танків, 68 ББМ, до 50 гармат ствольної артилерії і 24 установки РСЗВ).

  "Дані батальйонні тактичні групи взяли безпосередню участь у боях за Дебальцеве у взаємодії з бандформуваннями "ДНР" і "ЛНР". Командні структури, які керували "Дебальцівської операцією" (включаючи пункт управління артилерійським вогнем), також укомплектовані кадровими офіцерами РФ", - зазначив Тимчук.

  У ході "операції", як і в даний момент, перед підрозділами ЗС РФ діяли бандформування з місцевих бойовиків, які наразі займають позиції у самому місті і в північному напрямку.

  Окрім того, згідно інформації, протягом минулої доби в районі Дебальцевого противник намагався перешкодити виходу розрізнених і залишкових груп українських підрозділів, проводячи так звану "зачистку" міста і прилеглих околиць.

  "На ділянці Калинівка - Логвинове - Нижнє Лозове у напрямку до н.п.Луганське і Світлодарськ періодично фіксувалися перестрілки. Бойовики і російські військовослужбовці намагалися виставляти заслони і вели безладний вогонь по основних транспортних шляхах на цій ділянці", - написав військовий експерт.

  Нагадаємо, раніше в СБУ повідомили, що терористами під Дебальцевим керує російський генерал.

   

   

  Попередній матеріал
  Бойовики здійснюють обстріли із центру Донецька - ОБСЄ
  Наступний матеріал
  Голландські футбольні фанати розгромили центр Риму

  Шовкошитний: як було не здати Крим, коли майже всі офіцери на півострові - синки адміралів РФ

  На Донбасі вбитий російський офіцер-артилерист - ЗМІ

  Кремль влаштують тільки російські миротворці на Донбасі - експерт

  СБУ: терористами під Дебальцевим керує російський генерал