5.ua

Тимчук: антитерористична операція знову "пробуксовує"

  Антитерористична операція на сході країни пішла на спад. Принаймні, про таке заявляє керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.


  Зокрема, на своїй сторінці у Facebook він на вів такий приклад: у ніч проти неділі біля Костянтинівки терористи напали на українських спецпризначенців, і вони впродовж 3-х годин не могли отримати підтримку на бронетехніці. В результаті – 7 працівників СБУ постраждали.

  Водночас, напередодні ввечері учасники АТО залишили Краматорськ, хоча населений пункт потребує подальшого звільнення від озброєних екстремістів. Також Тимчук нагадав – від початку травня російські війська перебувають біля східних кордонів України у повній бойовій готовності, а на територію Криму Росія перекинула до півсотні транспортних та бойових одиниць авіації та додаткові 3 сотні російських солдатів. Офіційно Російська федерація пояснює це святковим парадом на честь 9-го травня.

  На противагу цьому, виконувач обов'язків Президента Олександр Турчинов напередодні запевнив: антитерористична операція на сході України триватиме і даватиме свої результати. Зокрема, він звернув увагу на 7 новостворених спецбатальйонів МВС, які мають допомогти у протистоянні терористам і провокаторам.
  Попередній матеріал
  У США внаслідок невдалого циркового трюку постраждали 11 акробатів
  Наступний матеріал
  Сепаратист "Абвер" заперечує свою причетність до спецслужб Росії