Facebook

Тимчасову раду самопроголошеного "Союзу народних республік" очолив Царьов

  Тимчасову раду так званого Союзу народних республік (СНР), до складу якого ввійшли самопроголошені Луганська і Донецька народні республіки, очолив оголошений у розшук Генеральною прокуратурою народний депутат від партії Регіонів Олег Царьов. Про це повідомив сам Царьов на прес-конференції в Луганську, повідомляє УНІАН.


  За його словами, він і ще 5 керівників "ЛНР" та "ДНР" створили Союз народних республік і ввійшли до тимчасової ради цього органу.

  "Рада Союзу народних республік (Болотов, Карякін, Царьов, Губарєв, Пушилін і Бородай) розробила проект Конституції. Тут 20 статей. Необхідно створити Парламент Союзу народних республік. Він формується так: третина з представників обох республік, решта з депутатів місцевих рад, трудових колективів підприємств, установ й інших організацій. Парламент складається із 60 депутатів: 30 депутатів - від Донецького парламенту і 30 - від Луганського", - заявив Царьов.

  Він додав, що Союз розширюватиметься.

  "Нам дуже подобається назва Новоросія, але вона дуже велика для двох республік. Коли до нас приєднаються інші регіони південного сходу, то Союз народних республік, можливо, повернеться до цієї назви", - сказав керівник так званого СНР.

  Він також не виключає можливості мирних переговорів з київською владою.

  "На жодні компроміси з київською владою ми не йшли, і переговори ні до чого особливого не привели. Перемир'я не дотримується, але ми сподіваємося, що вдасться вийти на переговори, аби термін перемир'я було продовжено. Але винятково на умовах, яких хоче народ "ЛНР" і "ДНР", аби наші інтереси ніде не постраждали", - сказав Царьов.

  Також він повідомив, що нині складне фінансове становище і в "ЛНР", і в "ДНР", тому потрібно створювати Нацбанк.

  "Казначейство не працює, тому потрібно створювати Національний банк і брати управління на себе. Нацбанк краще робити спільний для двох республік. У бюджеті України скоро грошей не буде взагалі. Не платитимуться насамперед гроші в "ДНР" і "ЛНР" з Києва. Тому ми поспішаємо із створенням Нацбанку, аби всі гроші залишалися у нас. Ми запустимо всі бюджетоутворюючі підприємства, і їх податків вистачить для пенсій і соцвиплат. А комунальні послуги залишаються тут", - наголосив Царьов.

  Він додав, що в першу чергу, Союз вирішуватиме питання економіки, митні завдання, податкові, єдиної оборонної промисловості.

  Як повідомлялося, так звана Верховна Рада самопроголошеної "Донецької народної республіки" оголосила про об'єднання "ДНР" та "ЛНР".
  Попередній матеріал
  200 учасників АТО з Житомирщини повернулися додому
  Наступний матеріал
  ООН сигналізує про різке збільшення виробництва опіуму