відкриті джерела

Туреччина передала до Луганської області 20 тонн гуманітарної допомоги

  20 тонн гуманітарної допомоги передала Туреччина для мирних мешканців Луганської області.

  Продукти та засоби гігієни закупила державна установа цієї країни. Загальна вартість вантажу - 42 тисячі доларів. Це продукти тривалого зберігання: рибні та м'ясні консерви, овочева консервація, згущене молоко, олія, чай, дитяче харчування та засоби гігієни.

  Вантаж передали вітчизняній Держслужбі з надзвичайних ситуацій. Уже завтра рятувальники доставлять його до Луганської обласної адміністрації. Там розподілять гуманітарну допомогу між переселенцями із району проведення АТО та жителями прифронтових населених пунктів.

  "У вівторок зранку машина відправиться до луганської обласної держадміністрації, де буде проведено її передачу, а потім уже облдерадміністрація буде здійснювати розподіл і доставку безпосередньо до тих людей, які потребують такої допомоги", - повідомив голова ДСНС України Микола Чечоткін.

  "Це був перший запит від Луганської облдержадміністраці, на який ми одразу відгукнулися. Ми й надалі міркуємо над продовженням надАння гуманітарної допомоги в цьому напрямку. Зараз ми плануємо підтримати центр для переселенців Луганської області", - заявив Хаджи Байрам Болат, координатор агенції зі співробітництва та координації при раді міністрів Туреччини.

  Попередній матеріал
  В центрі Одеси невідомі зі зброєю викрали у підприємця 330 тис. грн
  Наступний матеріал
  У Києві представили проект допомоги у працевлаштуванні ветеранам АТО

  Резолюцію щодо практичної допомоги Україні від НАТО планують підписати на саміті у Туреччині - Клімкін

  Глава МЗС Туреччини: Діям РФ на пострадянському просторі немає виправдання

  Президент Туреччини відмовився їхати до Москви на парад 9 травня

  Українські бійці доставили гуманітарну допомогу дітям-сиротам на Луганщині