Турчинов заявив про повну готовність до завершення антитерористичної операції

  В.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов та міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на спільній міні-прес-конференції у м.Ізюм (Харківська область) заявили про повну готовність українських силовиків до фінальної стадії антитерористичної операції.
  Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Аркадій Бабченко.

  "В Ізюм приїжджали в.о Президента України Олександр Турчинов з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Турчинов дав невелику прес-конференцію. Якщо коротко, сказав наступне - тільки що було проведено нараду з силовиками , ми готові до фінальної стадії АТО і найближчим часом  вже готові очистити від терористів і Донецьку та Луганську області і забезпечити проведення виборів", - написав Бабченко.

  На уточнююче запитання журналіста, чи означає це, що варто очікувати штурму або зачистки Слов'янська і Краматорська, Турчинов відповів, що "ми не використовуємо таких термінів і всі наші дії спрямовані на безпеку мирних жителів".

  "З приводу затриманих журналістів ЛайфНьюз відповів, що Росія використовує різні методи розвідувальної та диверсійної діяльності,та всі вони будуть припинятися, а по співробітникам спецслужб, які працюють під прикриттям журналістів, буде відпрацьовувати  СБУ і виявляти їх причетність до скоєння злочинів", - повідомив Аркадій Бабченко.
  Попередній матеріал
  Українка пройшла до чвертьфіналу тенісного турніру в Нюрнберзі
  Наступний матеріал
  Третій круглий стіл закликав Росію не втручатись в українські справи