5.ua

Турчинов виступив з телезверненням щодо АТО

  Антитерористична операція у Слов’янську триває.  Про таке заявив виконувач обов’язків президента України Олександр Турчинов у своєму телезверненні до народу України.


  За словами посадовця, всі блок пости терористів під час спецоперації у Слов'янську знищені. Двоє українських військовослужбовців загинули, ще  семеро поранені.

  Турчинов підкреслив, що антитерористична операція спрямована проти сепаратистів та російських диверсантів. Тому мирному населенню немає чого боятися.

  Також Турчинов вимагає від Росії припинити терористичні акти та провокації на території України.

  “Хочу звернутись до керівництва Російської Федерації: припиніть істерію навколо подій, що відбуваються в Україні. Припиніть погрози і залякування. Коли вас турбують порушення прав громадян, то займіться їх захистом у своїй країні, де порушення прав набуло системного характеру.  Ми вимагаємо від Росії припинити провокації проти нашої країни та не використовувати тероризм, диверсії та військову загрозу як форму тиску на нашу країну”, - зазначив Турчинов.

  Нагадаємо, що зранку 2 травня українські силовики і військові почали повномасштабний наступ на позиції сепаратистів у Слов’янську і Краматорську. На даний момент українські сили оточили місто і контролюють частину кварталів. За словами міністра МВС Арсена Авакова, діючи в межах міста, сепаратисти продовжують ховатися за спинами місцевих жителів. В той же час за даними СБУ проти антитерористичних сил працюють професійні військові, які мають спеціальну підготовку.
  Попередній матеріал
  Сепаратисти викрали одного зі лідерів самооборони Донецької області
  Наступний матеріал
  СБУ встановила особу одного з лідерів сепаратистів