Фото 24tv.ua

Турчинов: Росія розмістила вздовж кордону з Україною близько 53 тисяч своїх військовослужбовців

  Секретар РНБО Олександр Турчинов заявляє, що Росія продовжує концентрувати вздовж кордону з Україною велику кількість військовослужбовців.

  Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

  "Уздовж нашого спільного кордону залишається концентрація російських військ, яка протягом півроку не змінюється - це близько п'ятдесяти батальйонно-тактичних груп і чисельність цього військового формування порядку 53 тисяч військових", - зазначив Турчинов.

  Він повідомив, що на окупованих територіях також зосереджені російські військові. "Вони створили на окупованій території два корпуси, близько 33 тис. військовослужбовців. Вся керівна ланка, починаючи від генералів, які очолюють корпуси, штаби, батальйони, роти, взводи - це кадрові російські військові. А вже на солдатських посадах використовують місцевих, їх не більше 40%", - повідомив секретар РНБО.

  За його словами, крім цих корпусів, створений чистий резерв - близько 9 тис. російських кадрових військовослужбовців, які реагують у разі ускладнення ситуації на полі бою.

  Турчинов також нагадав, що російська сторона зайнялася будівництвом понтонних переправ, однак після їх фіксації українською стороною змушена була їх прибрати. "Технологія, яку вони відпрацювали, забезпечує можливість протягом кількох годин перекинути всі ці підрозділи ЗС РФ на окуповану територію, щоб посилити під час наступу чи оборони свої корпуси", - додав він.

  Попередній матеріал
  У Маріуполі затримали поплічників терористів: водія танку та його приятеля
  Наступний матеріал
  Бойовики з автоматичного гранатомету обстріляли Щастя - Тимчук