5.ua

Турчинов проведе нараду з посилення охорони кордону з Росією

  Голова Верховної Ради України, в. о. президента України Олександр Турчинов має намір у 5 червня провести нараду щодо стратегії облаштування українсько-російського кордону з урахуванням викликів сучасної ситуації.
  Про це повідомив в. о. голови Адміністрації Президента Сергій Пашинський.

  "В нас буде нарада про стратегію облаштування нашого східного кордону", – сказав він на прес-конференції в четвер у Києві.

  При цьому Пашинський не уточнив деталей порядку денного засідання, пообіцявши, що за його результатами ЗМІ отримають усю важливу інформацію.

  Він також висловився за введення воєнного стану на території Донецької та Луганської областей, а також на частині територій, прилеглих до них.

  Нагадаємо, колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко розкритикував дії прикордонників на Луганщині. В той же час прикордонники Східного регіонального управління ДПСУ та направлені на посилення резерви прикордонників з інших управлінь  продовжують виконувати свої обов’язку у відповідності до законодавства по всій ділянці відповідальності регіонального управління, підкреслювалося у повідомленні.
  Попередній матеріал
  Семенченко: кільце довкола терористів стискається
  Наступний матеріал
  США бачать на Донбасі не громадянську війну, а агресію Кремля