Турчинов протестував нову електронну систему пропуску в АТО

  В зоні АТО почали тестувати електронну систему пропуску через лінію розмежування. Її інспектував секретар РНБО Олександр Турчинов.

  Контрольно-пропускний пункт розташований в населеному пункті Зайцеве на Донеччині.

  Тепер аби перетнути лінію фронту не потрібні паперові перепустки.  Надіслані заявки перевіряються в електронному режимі. Тож  громадяни можуть перетинати блокпости за наявності  лише паспорта громадянина України.

  Турчинов зазначив, мета нововведення  - скоротити терміни та покращити якість перевірок. А також подолати корупцію під час видачі перепусток. Секретар РНБО  підтвердив -  усі  пропускні пункти у зоні АТО переведуть у електронний режим до 7 липня. 

  "З 7 липня всі контрольно-пропускні пункти почнуть працювати в системі електронного пропуску. тобто, під час перетинання контрольного пункти громадянина України після того як він пройде електронну перевірку треба буде показати тільки свій паспорт. система працює так що не треба контактувати з тими хто видає дозвіл, заявки на пропуск будуть надаватися або поштою, або заповнятися і кидатися в прозорі скрині в координаційних центрах або на нульових позиціях", - каже Турчинов.

  Попередній матеріал
  В Сумах пролунав вибух в офісі "Батьківщини"
  Наступний матеріал
  Вокально-інструментальний гурт армії США приїхав до Києва із двогодинним концертом