5.ua

Турчинов: Правоохоронні органи на Сході країни мають бути повністю оновлені

  Переважна більшість силовиків на Сході не здатна виконувати свої обов'язки щодо захисту наших громадян і будуть звільнені.


  Про це йдеться в зверненні в.о. Президента України Олександра Турчинова до співвітчизників.   

  "У Донецьку та Луганську вже призначені нові керівники СБУ. Проведена повна заміна керівництва спецпідрозділу "Альфа." – йдеться у зверненні.

  В.о. Президента вимагає від "Міністра внутрішніх справ звільнити керівників обласних управлінь внутрішніх справ Луганської та Донецької областей. Так звані "правоохоронці", які зрадили Україну та почали співпрацювати з терористами, за словами Турчинова, відповідатимуть перед законом."

  "Ті підрозділи, які без опору здали свої управління терористам, які неспроможні захистити життя та безпеку людей та вжити дієвих заходів, аби зупинити терористичну загрозу, мають бути повністю оновлені." – наголошує Турчинов.

  "Щоб сформувати оновлений та дієвий склад підрозділів МВС та СБУ, нам потрібна допомога українських патріотів, особливо тих, хто проживає на Сході України. У першу чергу це стосується Донецької та Луганської областей.

  Таке ваше рішення потрібне країні, щоб відновити безпеку громадян та вжити дієвих заходів для припинення терористичної загрози. Це саме той крок, який дозволить нам захистити країну в цей складний час.

  У центральному апараті МВС та СБУ ми відкриваємо "гарячі лінії" для запису добровольців, а першу чергу, це стосується тих, хто має досвід служби в правоохоронних органах та Збройних Силах України.

  Якщо в цих регіонах силові структури не здатні працювати, ми маємо їх відновити і забезпечити спроможність виконувати завдання із захисту правопорядку." – йдеться у зверненні Турчинова.
  Попередній матеріал
  Пайєтт: Реакція США на перетин російськими військами кордону України буде миттєвою
  Наступний матеріал
  На новій громадянській платформі публікують відкриті дані держорганів України