5.ua

Тука: Зараз ніхто не наважиться їхати на окуповану територію з агітацією, для проведення виборів потрібен час

З іншого боку лінії розмежування на Сході України наразі ніхто не може надати гарантій безпеки під час проведення виборів.

Про це голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука заявив в ефірі "5 каналу" у четвер, 29 жовтня.

"Давайте дамо відверту відповідь – хто з нас присутніх в студії зараз наважиться поїхати на ту територію з агітацією? Жоден", - сказав він. Тука наголосив, що наразі на окупованих територіях не час проводити вибори.

"У Луганській області, я переконаний абсолютно, не знайдеться жодного кандидата або партії, яка може сказати, що адміністрація вдавалася до певного адміністративного ресурсу або тиску. Не було цього. Навіть по відношенню опонентів, які особисто в мене не викликають симпатій. Тиску на жодного з учасників виборчого процесу не було. Хто зараз може надати такі гарантії по той бік лінії розмежування? Ніхто", - зазначив він.

Нагадаємо, нещодавно Президент України Петро Порошенко у своєму зверненні до українського народу заявив: "Без виборів на окупованих територіях політичне врегулювання зайде в глухий кут".

Попередній матеріал
Країни Східної Європи просять НАТО збільшити кількість військових у регіоні
Наступний матеріал
У Брюсселі обговорили найактуальніші питання військової співпраці України, ЄС і НАТО