5 канал

Тука довірив правоохоронцям вести розслідування розстрілу мобільної групи під Щастям

  Георгій Тука цілковито довіряє силовикам у проведенні розслідування щодо знищення під Щастям мобільної групи і вбивства "Тайфуна" та закликає усіх, хто має інформацію щодо інциденту, надати свідчення правоохоронцям "під протокол".

  Про таке написав голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації на своїй сторінці у Facebook.

  Георгій Тука повідомив, що чекав такого резонансу і наголосив: "Я отримав абсолютно достовірні запевнення в тому, що розслідування буде проведено всебічно, об'єктивно і в найкоротші терміни. Я в це вірю. Я вірю і СБУ, і ГВП (Головній військовій прокуратурі - Ред.) у тому, що злочинця знайдуть... Прошу всіх, хто має інформацію щодо знищення мобільної групи і вбивства "Тайфуна", довіритися мені і під мої гарантії погодитися на надання офіційних свідчень".

  Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації також звернув увагу на те, що свої заяви робив, як звичайний громадянин, а не як високопосадовець, з думкою якого мають рахуватися. "Я, як і раніше, залишаюся внутрішньо волонтером, а не чиновником. І я змушений погодитись, що часом втрачаю грань між першим та другим", - поділився Тука.

  Також він звернувся до всіх ЗМІ: "Як чиновник, що має доступ до деталей слідства, ... відтепер я припиняю давити будь-які коментарі щодо цих двох подій".

  Нагадаємо, вчора, 3 вересня 2015 року, Георгій Тука підтвердив, що знає убивцю борців із контрабандою під Щастям.

  Попередній матеріал
  Про вибори на Донбасі можна буде говорити після відновлення кордону – Жебрівський
  Наступний матеріал
  Із затонулого у Середземному морі човна з біженцями врятували жінку, яка в дорозі народила дитину