Триває штурм донецького летовища – бойовики ведуть вогонь з житлових кварталів

  Масований штурм бойовиками донецького летовища триває, проте "кіборги" утримують свої позиції.

  Про це повідомили у Спільному центрі з контролю і координації питань припинення вогню. За даними українського представника Центру – терористи вже заявили, що виходять із Мінських домовленостей.

  Раніше заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг повідомив – спостерігачі так і не змогли потрапити безпосередньо на донецьке летовище. Лише з другої спроби їм вдалося під’їхати ближче до аеропорту. Там вони спостерігали за роботою Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню. У той час на летовищі тривав бій із застосуванням важкої зброї. Через небезпеку місія була вимушена повернутися. За словами Олександра Хуга, бойовики ведуть вогонь з околиць міста та безпосередньо поруч із летовищем. Місія ОБСЄ закликала обидві сторони припинити вогонь та відвести військові формування.

  Прес-центр АТО, у свою чергу, повідомляв, що терористи обстрілювали новий термінал аеропорту саме перед приїздом представників ОБСЄ. Бойовики начебто планували вже сьогодні вибити звідти "кіборгів" та взяти летовище під свій контроль. У прес-центрі АТО наголошували: терористи хочуть скористатися тим, що українські військовики не стрілятимуть, якщо разом із бойовиками будуть мирні мешканці чи міжнародні спостерігачі. Також у прес-центрі АТО наголосили: бойовики обстрілюють донецький аеропорт з гранатометів, стрілецької зброї, танків, реактивної артилерії та "Градів". Проте "кіборги" атаки бойовиків відбивають.

  Мешканці Донецьку "5-му каналу" телефоном повідомляють – бойовики просто серед житлового кварталу Куйбишевського мікрорайону розмістили сім вогневих точок – "Гради" та "Буратіни".

  Попередній матеріал
  Киянин запропонував Київраді знести Арку Дружби народів
  Наступний матеріал
  США відновили торгівельні відносини з Кубою

  Росіяни 7 разів обстріляли позиції оборонців Маріуполя

  Російські терористи обстріляли цивільні об’єкти Луганщини – є жертви

  Терористи атакують новий термінал донецького аеропорту – штаб АТО

  Місія ОБСЄ не змогла дістатися до аеропорту Донецька