Фото Романа Бочкали

Терористичним "батальйоном "Восток" командував екс-керівник спецназу СБУ "Альфа"

  Батальйон "Айдар" повністю ліквідував донецьке бандугруповання "Восток", яке контролювало селище Ювілейний (біля м.Луганськ).
  Про це у своєму блозі на сторінці Facebook повідомив з місця подій журналіст Всеволод Філімоненко 21 липня.

  "В полон потрапили живими лише командир "Восток" і 7 його наближених подільників. Так само у бойовиків були конфісковані стаціонарні мінометні установки, які вели обстріл Луганська з поля місцевого стадіону "Шахтар". Командиром "Востока" виявився екс-керівник спецназу СБУ "Альфа" (скоро всі дізнаються його прізвище). Патріоти вже поставили український прапор на будівлю пострадянському, який сепаратисти раніше зняли за наказом нардепа "регіонала" Володимира Струка", - повідомив  Філімоненко, зазначивши при тому, що Нацгвардія просувається вглиб Артемівського району.

  За його словами,  зараз лінія фронту протистояння з російськими терористами перемістилася до сільгоспінституту.

  "Тут українській армії протистоїть угруповання "Зоря", яке кілька тижнів тому, вже воювало з "айдарівцямі" в районі селища Металіст, тоді терористи зазнали великих втрат, але відступаючи вони полонили Надію Савченко і ще кілька наших бійців", - написав Всеволод Філімоненко.

  Нагадаємо, що минулої ночі українські бійці звузили кільце оточення російських терористів на Донбасі. Також повідомлялось, що у звільненому Слов'янську виявлено масове захоронення закатованих бойовиками людей.
  Попередній матеріал
  Путін виступив з нічним зверненням з приводу катастрофи "Боїнга"
  Наступний матеріал
  Кемерон попередив Путіна: якщо Росія хоче покласти провину на інших, то має надати переконливі докази