fakty.ictv.ua

Терористи здійснюють контратаки на позиції українських військових - Тимчук

  Ситуація в зоні АТО схильна до загострення, що викликано повсюдними спробами бойовиків організувати контратаки і повернути раніше втрачені позиції. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав директор Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.  


  Згідно з оперативними даними групи "Інформаційний спротив", у районі Свердловска відзначається накопичення сил і засобів бойовиків для подальшого перекидання в райони Сніжного, Ровеньків, Тореза.

  "Також спостерігається скупчення живої сили і техніки противника в районі н.п.Горлівка для оборони даного району, а також для подальшого перекидання в райони н.п.Сніжне, Торез і Шахтарськ", - додав Тимчук.

  Крм цього, за його словами, відзначається активність розвідувально-диверсійних груп терористів в раніше звільнених районах, у тому числі з використанням БПЛА.

  Він зазначив, що тривають обстріли позицій сил АТО.

  Зокрема, з боку Росії був обстріляний командний пункт української бригади в прикордонному районі поблизу Дьякового. Обстріл здійснений з артилерії.

  "Із РСЗВ БМ-21 "Град" обстріляні позиції сил АТО поблизу н.п. Амвросіївка, Волнухине, двічі - позицій в районі аеропорту в Луганську. З мінометів обстріляні позиції сил АТО в районі н.п. Розкішне. Зі стрілецької зброї обстріляні позиції сил АТО в районі н.п. Кам'янка і Ольховатка. З артилерії обстріляні позиції силовиків поблизу н.п. Макарово", - проінформував експерт.

  "Сили АТО повсюдно відкривали у відповідь вогонь", - додав він.
  Попередній матеріал
  Порошенко позбавив пільг Януковича, Азарова, Ющенка, Литвина
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську працюватиме центр з обміну заручників