Терористи здійснюють артилерійські обстріли території РФ за узгодженням з російською стороною - Тимчук

  Бойовики на Сході створюють умови для "пом'якшення" міжнародної реакції на російське вторгнення. Про це заявив директор Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук на своїй сторінці у соцмережі Facebook.


  "Зокрема, за узгодженням з російською стороною впродовж останнього тижня терористи здійснюють планові артилерійські обстріли території РФ з прикордонних районів України. Це дає можливість Москві заявляти про те, що територію Росії обстрілюють українські Збройні сили", - написав він.

  Тимчук зауважив, що на початку цих інцидентів складалося враження, що бойовики здійснюють обстріли ненавмисно, в ході бойових зіткнень з силами АТО.

  "Але на сьогодні немає жодних сумнівів у тому, що це ретельно спланована спецоперація", - запевнив він.

  Оскільки, за його словами, обстріли здійснюються і не в ході бойових зіткнень - з районів, де немає підрозділів сил АТО.

  "Російська сторона реагує на ці обстріли моментально, висловлюючи свої протести та погрози без всяких розслідувань обставин подібних подій", - підкреслив експерт.

  Нагадаємо, напередодні Росія заявила про обстріл зі сторони України, внаслідок якого загинув один чоловік та ще одна жінка отримала важке поранення.

  Україна офіційно заперечила причетність українських військових до інциденту. Проте Слідчий комітет РФ звинуватив українських військовослужбовців у тому, що вони навмисно випустили снаряд у житловий будинок в Ростовській області.
  Попередній матеріал
  Росія звинуватила Україну у навмисному обстрілі її території
  Наступний матеріал
  Українські війська звільнили від терористів 4 населених пунктів Луганщини
  Теги:
  Loading...