фото Facebook

Терористи завдають масованих ударів по позиціях українських військ на Донбасі

  В зоні АТО повсюдно фіксуються напади терористичних груп на позиції силовиків – повідомляє координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.


  Як він пише на своїй сторінці у Facebook, за ніч кілька разів був обстріляний аеродром в Краматорську, зайнятий силами АТО. Обстріл проведений з автоматичних гранатометів АГС-17 і стрілецької зброї.

  Скоєно обстріли трьох блокпостів сил АТО під Слов'янськом. Терористами застосовані міномети, вівся снайперський вогонь. За нашими даними, бойовики отримали з Росії та застосовують новітні російські снайперські гвинтівки ВССК "Вихлоп" калібру 12,7 мм.

  Обстріляна військова частина в Артемівську. Тут також працювали міномети і снайпери терористів.

  Всю ніч йшов обстріл блокпосту сил АТО під Червонопартизанськом (Луганська обл.). Терористами застосовувалося стрілецьку зброю і міномети.

  Спроби бойовиків відбити у українських військ нещодавно зайняті позиції біля Ямполя і Закотного (Донецька область) тривають і досі.

  Також силовики фіксують активність терористичних груп поблизу прикордонного пункту пропуску "Ізварине".

  Як повідомляє Дмитро Тимчук, сили АТО відкривають вогонь у відповідь, проте в силу оголошеної паузи в операції не переходять до активних дій.

  За даними, озвученими сьогодні у МЗС, перший день оголошеного Президентом перемир’я, 21 червня, відзначився 8-ма атаками загонів бойовиків, що призвело до загибелі 1 українського бійця, ще 6 зазнали поранень.

  Попередній матеріал
  Канада запровадила санкції проти 11 розпалювачів сепаратизму в Україні
  Наступний матеріал
  Сьогодні на Майдані знову збирають Народне віче