5.ua

Доля 6-х членів екіпажу збитого Ан-26 досі невідома - штаб АТО

  Досі невідомою залишається доля шести членів екіпажу українського військово-транспортного літака Ан-26, збитого напередодні на Луганщині.


  Нині триває пошуково-рятувальна операція. Двох же вцілілих пілотів, яких захопили у полон терористи – намагаються визволити. Про це "5-му каналу" повідомив речник оперативного штабу АТО Владислав Селезньов.

  Дослівно він описав ситуацію так: "Що стосується ситуації навколо військово-транспортного літака Ан-26, який перевозив вантаж гуманітарного спрямування – йдеться про питну воду та продукти харчування – наразі продовжується пошуково-рятувальна операція. Немає зв’язку з 6-ма членами екіпажу, доля їх встановлюється, але пошуково-рятувальна операція не припиняється. Достеменно відома доля двох членів екіпажу. Відомо, що вони перебувають у полоні. Звичайно, буде зроблено все можливе для того, щоб внаслідок переговорних процесів звільнити авіаторів з полону".

  Про захоплення терористами 2-х пілотів напередодні повідомляв і керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

  У РНБО припускають, що Ан-26 збили ракетою, яку запустили з російської території. Наголошують – жодна зброя, якою володіють терористи, не здатна підбити літак на висоті 6-ти з половиною кілометрів. Тож версій нині дві: постріл зробили з сучасного наземного ракетно-гарматного комплексу "Панцир", або самонавідною ракетою з російського літака, який підняли у повітря з аеродрому Міллєрово.

  Попередній матеріал
  За добу в Луганську загинуло 8 цивільних мешканців
  Наступний матеріал
  Армія Іраку ввійшла в захоплене бойовиками місто Тікріт
  Loading...