фото ОстроВ

Терористи заблокували управління Донецької залізниці

  Озброєні бойовики так званої "Донецької народної республіки" заблокували адміністративний будинок управління Донецької залізниці, розташоване в центральній частині Донецька.


  Про це повідомляє кореспондент видання "ОстроВ". Біля адмінбудівлі по вулиці Артема, 68 з усіх боків стоять автоматники. На запитання журналіста, що тут відбувається, бойовик терористичної організації "ДНР" сказав: "Блокуємо управління Донецької дороги".

  Крім цього терористи перекрили мікроавтобусом дорогу по проспекту Маяковського, біля ресторану "Пушкін", через що не можна проїхати на вулицю Артема. Біля мікроавтобуса вартує автоматник і змушує водіїв їхати в об'їзд.

  Як розповів журналісту "ОстроВа" один зі співробітників управління Донецької залізниці, сьогодні вранці зловмисники прийшли до управління, деякі залишилася на вулиці, а 3-4 чоловіки піднялися до керівництва відомства, начебто, для ведення переговорів. Робота управління не припинена, нікого не евакуюють – сказав співробітник відомства.

  З прес-службою Донецької залізниці на даний момент журналістам зв'язатися не вдалося.

  Напередодні озброєні терористи вже з’являлись у цьому районі. Як повідомляв у своєму Facebook головний редактор видання "Новости Донбасса"Олексій Мацука, вчора бойовики намагались безкоштовно поїсти у місцевому ресторані "Пушкін".

  Попередній матеріал
  Сьогодні останній день зміни виборчої адреси
  Наступний матеріал
  Міндоходів ухвалило рішення скасувати податок з обороту