Терористи вимагають 100 тисяч доларів викупу за родину активіста

  Терористи з так званої Донецької народної республіки, які нещодавно захопили в полон родину макіївського свободівця Юрія Бенедюка, вимагають 100 тисяч доларів за повернення батьків. Якщо їхні умови не буде виконано, вони обіцяють убити його матір.


  Про це розповів сам Юрій Бенедюк, якому по телефону злочинці переказали свої вимоги, йдеться у повідомленні прес-служби Донецької обласної організації ВО "Свобода"

  "Мені зателефонували представники так званої Донецької народної республіки. Терористи вимагають 100 тисяч доларів за звільнення моїх батьків, інакше погрожують вбити мою матір. Необхідної суми в мене не має, тому я сподіваюся, що правоохоронні органи визволять моїх батьків та покарають злочинців", – розповів Юрій Бенедюк.


  Нагадаємо, у Макіївці проросійські терористи взяли в заручники батьків члена місцевого осередку Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Юрія Бенедюка. 9 травня 2014 року злочинці викрали Юрія М’ясоїда, батька свободівця. Це сталося в будинку, де він мешкає з дружиною Оленою Бенедюк. Наступного дня озброєні терористи викрали матір активіста. 
  Попередній матеріал
  Призупинене інвестування деяких галузей української промисловості
  Наступний матеріал
  Під завалами будинку у Миколаєві залишаються живі мешканці