Терористи викрали керівників обласної пенітенціарної служби в Луганську

  Позавчора, 1 грудня, озброєні автоматами бойовики так званої ЛНР у Луганську позбавили волі все керівництво Управління державної пенітенціарної служби в Луганській області, включно з керівником, першим заступником, заступником, начальником відділу кадрів, завідувачем канцелярією та начальником штабу. Їх місцезнаходження зараз невідоме.


  Про це повідомляється на сайті голови Луганської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля.

  "Практично всі колонії з утримання в'язнів у Луганській області розташовані на території, що контролюється бойовиками. На нашій території є тільки одна колонія для ув'язнених — у селищі Чорнухине Попаснянського району", - розповів він.

  "Певні проблеми там виникають через регулярні обстріли Чорнухиного, однак ми утримуємо в'язнів у належних умовах, забезпечили колонію генераторами, (оскільки там регулярно зникає світло), підвозимо продукти, фінансуємо персонал і т.д", - зазначив Москаль.

  Відтак, за його словами, фактичне викрадення керівників пенітенціарної служби в Луганську означає, що тепер повну відповідальність за всі колонії на тому боці, в тому числі утримання та охорону в'язнів, лягає на так звану "ЛНР".
  Попередній матеріал
  Сьогодні українські війська відбили 19 атак путінських найманців
  Наступний матеріал
  СБУ затримала шпигунів і перехопила велику партію вибухівки