sprotyv.info

Терористи вночі 8 разів порушили оголошене перемир’я - Стельмах

  Українські військовослужбовці заявляють про зменшення атак цієї ночі в зоні АТО.

  Про це інформує прес-офіцер штабу АТО Анатолій Стельмах.

  Зокрема, він повідомляє, що бойовики напередодні, починаючи з 8 години вечора, 8 разів порушили оголошене перемир’я. Злочинці традиційно використовували й 120-мм міномети.

  Протягом ночі, з 23 на 24 березня, в зоні АТО, обстрілів українських позицій було менше, ніж зазвичай. Однак на Донецькому напрямку бойовики і надалі не припиняють вогневий натиск.

  Так, з 21.35 і понад годину терористи били зі 120 – міліметрових мінометів по Пісках, а о 22.00 - по Авдіївці. Також ці населенні пункти за ніч обстріляли зі стрілецької зброї і гранатометів.

  На Артемівському напрямку бандформування з кулемету вели вогонь у напрямку селища Ленінське. А на Маріупольському напрямку о 3.15 ночі зі стрілецької зброї били по селищу Широкине.

  Загалом, з 20 вечора до опівночі російсько-терористичні війська 6 разів застосували зброю, ще 2 випадки порушення режиму тиші зафіксовані з опівночі до 5 ранку, повідомляє прес-офіцер.

  Нагадаємо, вчора бойовики 17 разів порушили перемир'я. Загалом з 20 години до опівночі ворог 12 разів застосував зброю, ще 5 випадків порушення режиму тиші зафіксовано з опівночі до 5 ранку.

  Попередній матеріал
  Савченко заявляє, що не припинить голодування
  Наступний матеріал
  Бойовики під час перемир’я сформували три численних ударних угруповання - експерт

  Терористи дев'ять разів за ніч обстрілювали позиції українських військових - Стельмах

  Уночі терористи знову застосували "Гради" - Стельмах

  Уночі бойовики завдали потужного удару по українських позиціях - Стельмах

  30 разів за добу терористи порушували режим припинення вогню - Стельмах