5.ua

Терористи тримають у заручниках голову ОВК у Донецьку

  Викрадений напередодні Руслан Кудрявцев – голова донецької окружної виборчої комісії №43 – захоплений сепаратистами та знаходиться в будівлі держадміністрації.


  Про це повідомила дружина викраденого. За її словами – з нею спілкувався Олександр Васьковський, представник лідера компартії України Петра Симоненка. Саме Васьковський керував першим учорашнім нападом на ОВК, коли сепаратисти вилучили техніку, печатку та передвиборчу документацію. Тоді Руслана Кудрявцева спочатку відпустили, проте вже по обіді – за ним приїхали невідомі із автоматами.

  Вона зв’язалась із викрадачем чоловіка – представником "вождя" українських комуністів Олександром Євгеновичем Васьковским – який, за його словами, брав участь лише у вранішньому нападі на виборчком, а свою причетність до викрадення голови комісії заперечує. Зате він знає, що Руслан Кудрявцев, начебто, утримується на 5-му поверсі захопленої терористами будівлі обладміністрації. Комуніст навіть пообіцяв жінці з’їздити туди і дізнатись, чи живий ще викрадений посадовець, і що з ним там відбувається.

  Нагадаємо, терористи продовжують погрожувати і перешкоджати членам виборчих комісій у різних районах і містах Донеччини, щоб зірвати проведення 25 травня президентських виборів. Так, у Донецьку представники так званої "ДНР" винесли з ОВК № 42 (Ворошиловський район) комп`ютерну техніку і забрали посвідчення членів виборчої комісії, а в ОВК № 45 (Київський район) опечатали приміщення.
  Попередній матеріал
  Командир бойовиків взяв на себе відповідальність за вбивство українських військових під Волновахою - The Wasington Рost
  Наступний матеріал
  Частина бійців батальйону "Донбас" потрапила в полон – командир