Терористи розповіли навіщо розбирають барикади біля Донецької ОДА

  У Донецьку терористи батальйону "Схід" заявляють, що розбирають барикади біля раніше захопленої самопроголошеною "Донецькою народною республікою" будівлі облдержадміністрації, щоб на випадок пожежі уникнути "одеського сценарію".


  Про це йдеться під час стрім-трансляції на телеканалі ANNA-News, що проводиться біля будівлі ОДА, передає УНІАН.

  Озброєні і в балаклавах бійці батальйону "Схід", коментуючи проведення розчищення барикад біля будівлі ОДА, заявляють, що старі автомобільні покришки "становлять небезпеку для самих захисників будівлі, тому що будь-який "коктейль Молотова", кинутий сюди, призведе до пожежі, і ми одержимо другу Одесу. і потрібно в разі евакуації, щоб всі могли покинути цю будівлю".

  "Зараз ми забезпечуємо безпеку і порядок у нашому місті. У нас достатньо і сил, і зброї, щоб забезпечити безпеку в нашому місті і без барикад», - говорить один з терористів у відеосюжеті. За його словами, "ця будівля, де перебуватиме уряд «Донецької народної республіки", готується до нормального функціонування". "Тут буде порядок не тільки на вулиці, а й порядок у головах, порядок у "Донецькій народній республіці". Для оборони будівлі тут ми поставимо нормальні блокпости для охорони", - заявив бойовик.
  Попередній матеріал
  Представлено офіційний м`яч фіналу чемпіонату світу з футболу-2014
  Наступний матеріал
  Росія має намір надати гуманітарну допомогу ДНР - Пєсков