Фото gazeta.ua

Терористи програють збройну боротьбу і вдаються до дезінформації - штаб АТО

  Бойовики і далі обстрілюють сили АТО, зокрема, атакують і донецький аеродром, а сили АТО продовжують свій наступ. Про це повідомив речник штабу антитерористичної операції Леонід Матюхін.


  Прес-офіцер доповів: наразі продовжуються обстріли позицій та блокпостів сил АТО поблизу населених пунктів Березове, Новобахмутівка, Василівка, Орлово-Іванівка, Христофорівка, Кутейникове. Також один раз з мінометів було обстріляно аеродром Донецьк.

  Водночас, за його словами, українські військовослужбовці наступають, тож бандити переходять до інформаційної війни – спотворюючи в інтернеті справжні дані про перебіг антитерористичної операції.

  "Зі всією очевидністю, що неможливо втримати зайняті території силою зброї, терористи вдались до іншої підступної тактики. Аби хоч якось підтримати дух своїх поплічників, вони постійно надають дезінформацію. Розповідають на своїх сторінках в соцмережах про знищення цілих військових частин, техніки, а також здійснюють дзвінки батькам та родичам повідомляючи, що їх син загинув чи потрапив в полон", – повідомив Леонід Матюхін.

  Попередній матеріал
  У ЄС сперечаються щодо доцільності санкцій проти Путіна
  Наступний матеріал
  Прикордонники готові прийняти путінську "гуманітарку" - але РФ затягує процедуру
  Loading...