Терористи пограбували шахту Ахметова та обстріляли гірників

  Терористи вдерлися на шахту "Комсомолець Донбасу", що в місті Кіровське Донецької області, та викрали майно. Про це повідомляє прес-служба енергетичної компанії ДТЕК, яка є енергетичним підрозділом холдингу Ріната Ахметова СКМ. Напад стався об 11-й ранку.


  Терористи увірвалися на територію шахти на БТР та вантажівці. Погрожуючи зброєю, вони змусили людей лягти, після чого відібрали у них мобільні телефони. Потому почали вимагати від керівництва "Комсомольця Донбасу" гроші та транспорт. У результаті – увесь автопарк шахти був викрадений. Зокрема, бандити забрали 13 вантажівок КрАЗ, п'ять "Газелей" та 4 легковики. Також зламали та пограбували два банкомати. Коли друга зміна шахтарів, а це близько 8-ми сотень осіб, намагалася потрапити на роботу – бойовики почали по них стріляти. Про постраждалих наразі нічого невідомо. Під час нападу в шахті перебувало понад 7 сотень працівників.

  Як повідомляє сайт ДТЕК, шахтарі дуже обурені такими діями зокрема і через те, що ця шахта належить до найвищої категорії за рівнем загазованості, тобто кожен постріл чи бодай іскра на її території загрожувала смертю семистам гірникам, що перебували у копальні. Тож прес-центр ДТЕК анонсує мітинг протесту гірників проти так званої "ДНР".

  Попередній матеріал
  Із затопленої нелегальної копанки на Донеччині врятували 4-х людей
  Наступний матеріал
  ГПУ вважає напад на прикордонний пункт "Ізварине" терактом