5.ua

Терористи підірвали залізницю під час проходження поїзду

  На Донбасі терористи підірвали залізничну колію одразу у двох місцях – обійшлося без жертв. Диверсію бойовики влаштували напередодні на перегонах Іловайськ-Моспине та Іловайськ-Кутейникове.


  Подробиці інциденту "5-му каналу" повідомили у транспортній міліції Донецької залізниці. За їх даними, у першому випадку пошкоджено 1,5 метра шляхопроводу і 4 шпали. У другому випадку з рейок зійшов порожній вагон вантажного поїзда, який проходив через перегін під час вибуху. Також пошкоджено 90 сантиметрів рейок і 6 шпал.

  Рух потягів було тимчасово призупинено, затримка приміських потягів склала близько 4-х годин. Зараз рух поїздів уже відновлено.

  Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею "терористичний акт".

  Нагадаємо, за озвученою напередодні версією голови МВС Арсена Авакова, підриви залізничних колій і мостів, які відбулися останніми днями у східних областях України, не пов'язані з веденням бойових дій в зоні АТО. На його думку, таким чином ватажок горлівських терористів, росіянин Ігор Бєзлєр на прізвисько "Бєс" намагається встановити контроль над переміщенням вантажів.
  Попередній матеріал
  Захід виділить 1,5 млрд євро на відновлення інфраструктури Донбасу - Геращенко
  Наступний матеріал
  СБУ встановила особу одного з ватажків терористів на прізвисько "Якут"
  Loading...