Терористи обстріляли військову частину в Артемівську

  20 травня о 20.00 з проїжджої частини біля КПП військової частини ЗС України в Артемівську, Донецької області, невідомі особи обстріляли зі стрілецької зброї будівлю штабу.


  Терористи здійснювали обстріл протягом 3 хвилин в хаотичному порядку, знаходячись у цивільному авто ВАЗ-2101 жовтого кольору, повідомляють в Міноборони.

  З початком стрільби особовий склад військової частини та підрозділи посилення під керівництвом заступника начальника Головного управління ВСП ЗС України негайно організували оборону військової частини. Враховуючи незначний час проведення обстрілу, а також те, що поблизу КПП військової частини перебувало цивільне населення та гуляли діти, вогонь у відповідь особовим складом не вівся.

  Один з перших пострілів терористів у будівлю штабу влучив у верхню частину вікна кімнати чергового військової частини, в якій на той час перебувала помічник чергового військової частини. Загалом пошкоджено понад 5 вікон та стіни будівлі. Інше військове майно значних ушкоджень не зазнало.

  Після обстрілу частини терористи зникли в невідомому напрямку.

  Проводяться оперативно-слідчі дії.

  У результаті обстрілу військової частини ніхто з цивільного населення, військовослужбовців та працівників ЗС України не постраждав
  Попередній матеріал
  Хосні Мубарака засудили до трьох років ув‘язнення
  Наступний матеріал
  В Пакистані внаслідок авіаудару загинули більше 30 бойовиків