широкине АТО
5.ua

Терористи обстріляли позиції українських військових поблизу Широкиного

  Терористи зранку обстріляли позиції українських військовослужбовців поблизу Широкиного, що на підступах до Маріуполя.

  Про це "5 каналу" заявив прес-офіцер штабу АТО сектору "М" Дмитро Горбунов.

  Він зауважив, що терористи використали стрілецьку зброю, кулемети - був помічений і ворожий снайпер. Втім, навколо проблемного селища спостерігається тенденція до зменшення кількості атак, а в самому Широкиному перебувають спостерігачі ОБСЄ. Вони разом з військовослужбовцями відпрацьовують шляхи створення демілітаризованої зони. 

  "На Маріупольскому напрямку день сьогодні розпочався неспокійно. Так, близько 10-тої години, противник, використовуючи стрілецьку зброю, а саме - кулемети, автомати та снайперську гвинтівку - обстріляв позиції українських військовослужбовців в районі населеного пункту Широкине", - повідомив прес-офіцер штабу АТО сектору "М".

  "За минулу ж добу було помічено 3 безпілотних літальних апарати, яких цікавила ситуація навколо Павлополя, Піщевика та Талаківки. Під час обстрілу позицій наших військових під Широкино - вогонь ми не відкривали, дотримуючись суворо Мінського меморандуму. Також хочу сказати, що протягом учорашньої доби та сьогодні зранку - працює у Широкино спеціальна моніторингова місія ОБСЄ, які зараз відзначаються з проведення демілатиризованої зони, до якої входить населений пункт Широкине", - додав Горбунов.

  Попередній матеріал
  Меркель не виключає зони вільної торгівлі з РФ
  Наступний матеріал
  Путін допускає можливість визнання Росією "ДНР" і "ЛНР"

  На підступах до Маріуполя доба минула відносно спокійно

  Поблизу Маріуполя розпочато будівництво чергової лінії укріплень

  Під Маріуполем троє чоловіків перевозили зброю та велику кількість боєприпасів - МВС

  Сили АТО відбили атаку бойовиків поблизу Трьохізбенки