Світлодарськ
5.ua

Терористи не відводять важке озброєння, проте кількість обстрілів в зоні АТО зменшилася

  Україна відведе техніку, тільки коли буде припинено вогонь на 48 годин - це перший пункт Мінської Угоди, на якій наполягають військові.

  За словами Олександра Ленцова, представника Росії у Спільному центрі з контролю і координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, бойовики нібито відводять техніку. Він також зазначив, що постріли є, але поодинокі.

  Проте представник України у Спільному центрі український генерал Олександр Розмазнін відвід техніки терористів від лінії розмежування не підтверджує.

  "Вони задекларували, що 18 числа відвели 6 артилерійських систем Д-30. 22 та 24 (числа) сказали, що відвели по одній батареї РСЗУ БМ-21. А ОБСЄ цього не підтвердило. Бо вони не були при відведенні військ. Ми маємо цю інформацію, але вона не підтверджена у повному обсязі. Контрольованого відводу військ немає", - зазначив він

  Україна відведе техніку, тільки коли буде припинено вогонь на 48 годин - це перший пункт Мінської Угоди, на якій наполягають українські військові. Тоді як нині обстріли ще фіксують. Тож українські захисники зміцнюють позиції .

  Даря Феденко, Віктор Прокопенко, Донецька область, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Останній рік в Україні відбувається інформаційний хаос - Шрайк
  Наступний матеріал
  Гонтарева не бачить причин для валютної паніки

  ОБСЄ: ЗСУ, росіяни та бойовики узгодили карту розмежування сторін на Донбасі

  Терористи продовжують обстріли позицій АТО уздовж лінії розмежування

  Упродовж двох днів з РФ на Донбас зайшла велика кількість військової техніки - Лисенко

  НАТО фіксує переміщення російських військ до лінії розмежування на Донбасі