5.ua

Терористи нападають на тюрми Донеччини і звільняють кримінальників

  Бойовики нападають на в'язниці у Донецькій та Луганській областях та звільняють засуджених. Про це повідомив голова Державної пенітенціарної служби України Сергій Старенький.


  За його словами, терористи вимагають відпустити кримінальних "авторитетів". У разі відмови – відкривають вогонь та беруть у заручники співробітників колоній. За останній тиждень на волі опинилося більше десяти в'язнів. Двоє з них були засуджені до довічного ув'язнення. Де вони зараз – невідомо. Від травня на виправні колонії здійснили понад двадцять збройних нападів.

  Голова Державної пенітенціарної служби України Сергій Старенький каже: "Це носить характер замовних проплачених акцій по звільненню певних осіб. Прибувають конкретно зі списком – оце нам 8 засуджених віддайте. Якщо не віддають – починають захоплювати заручників з числа персоналу, з числа їхніх сімей. Останній випадок, коли звільнили двох засуджених до довічного позбавлення волі в Донецькій області, в 52-й установі Єнакієвого був справжній бій. Були обстріляні з гранатометів ворота установи, спостережні вежі, було поранено одного співробітника установи".

  Сьогодні ж у Донецьку терористи викрали зброю спецпідрозділу міліції "Грифон".
  Попередній матеріал
  Сили АТО звільнили Дебальцеве
  Наступний матеріал
  Батальйон "Київ-2" готується до виїзду в зону АТО
  Loading...