Фото Zoya Kazanzhy

Терористи намагаються не випускати дітей з Луганської області

  Оздоровчий табір на базі Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату для 160 дітей з Луганська не зміг розпочати свою роботу як планувалося, 12 липня. Про це повідомляє прес-служба міської ради м.Чернівці.

  Як зазначено у повідомленні, терористи не випустили організовану групу дітей до Чернівців, не зважаючи на те, що на околицях Луганська точаться бої та під обстріл потрапляють житлові мікрорайони, школи, дитячі садки.
  Як повідомили УНІАН в Чернівецькій міській раді, з огляду на ситуацію, що склалася, впродовж останніх трьох днів батьки намагалися вивезти цих дітей із Луганська самотужки.
  "Станом на 14 липня до Чернівців дісталися перші 9 дітей з батьками. Ще кілька дітей перебувають в дорозі", - повідомили у прес-службі Чернівецької міської ради.
  Міський голова Чернівців Олексій Каспрук звернувся до Асоціації міст України з проханням допомогти доправити до Чернівців на відпочинок та оздоровлення дітей із міст Луганської та Донецької областей, які вже звільнені від терористів.
  Наразі дітей, які прибувають у Чернівці, із зазначених областей, поселяють у військово-спортивному ліцеї-інтернаті. Ними опікуються волонтери та чернівецькі педагоги, допомогу надають підприємці.
  Попередній матеріал
  У Москві поїзд метро зійшов з рейок, є важко поранені
  Наступний матеріал
  США звинуватили Росію у поставках бойовикам важкої військової техніки
  Loading...