фото Диванна сотня

Терористи на очах у місії ОБСЄ поранили 7 українських бійців у Пісках з важкої зброї

  Внаслідок обстрілу 120-міліметровими мінометами поранень зазнали 2 прикордонники і 5 добровольців "ОУН".

  Про таке пише волонтер Віталій Паніч у своєму Facebook.

  Активіст повідомив: "Розвіяно міф, що коли присутня (місія – Ред.) ОБСЄ – тихо (а їх (спостерігачів – Ред.) було 10 чоловік). Ще б 10-15 хвилин і всі роз'їхалися б, але прилетів "нежданчик" у вигляді 120-мм (мінометних снарядів – Ред.), і відразу 7 осіб на очах ОБСЄ-шників- всі 300ті, різного ступеня – 2 погранці, 5 – батальйон "ОУН"".

  На сайті "Диванної сотні" уточнили про поранених: "Два поранених в голову – "Шах" та "Ясь", перший заступник комбата батальйону "ОУН" "Сивий" знов поранений в ногу в двох місцях, старшого лейтенанта 25-ї бригади поранено в ногу, його підлеглого взагалі пошматувало — має декілька осколочних поранень руки та живота, друг "Механік" ще ходить на милицях від минулого поранення міною – теж зловив осколок в лопатку та тендітну подругу "Рей" зачепило вибуховою хвилею, декількох легко контузило, що бійці вже сприймають, як норму перебування в "гарячих" Пісках і називають це "контрастним душем спекотного курорту Піски"".

  Комбат батальйону "ОУН" Микола Коханівський розповів про подію так: "Сьогодні до нас приїхали ОБСЄшніки з перевіркою на 2 машинах. Почали опитувати бійців – чи є війна? По справах під’їхали прикордонники. Побачивши автівки ОБСЄ, зупинилось ще пару машин з бійцями. В цей момент почався невеличкий обстріл представників ОБСЄ завели в підвал, щоби не наражати на небезпеку, в підвалі показали миротворцям відео обстрілів наших позицій з боку сепарів. Зненацька прилетіла міна, розірвалась у деревах. Маємо 7 поранених: 5 ОУНівців – "Сивий", "Механік", "Шах", "Ясь", контужена подруга "Рей" і ще двоє прикордонників поранено. "Сивий" вже ходить завтра повеземо на Дніпро, "Механік" після перев’язки сів за кермо й повіз "Яся" та "Шаха" до Красноармійску у шпиталь. "Рей" відлежується на Верховині. Прикордонники у шпиталі. Друзі, все просто: якщо у Вас в гостях ОБСЄ - це не означає, що війна скінчилась - часом навпаки це означає що війна триває".

  Нагадаємо, за умовами Мінських домовленостей уся зброя калібром більше 100 мм повинна бути відведена від лінії зіткнення, а вогонь – припинений.

  Попередній матеріал
  Окупанти заборонили курсантам військово-морської академії Севастополя залишати Крим
  Наступний матеріал
  Кількість переселенців з Криму і Донбасу перевищила 800 тис. осіб – ДСНС

  Боєць полку "Дніпро-1" загинув під час бойового завдання поблизу селища Піски

  Російсько-терористичні війська намагалися атакувати Піски, атаку відбито

  Ситуація в Пісках очима журналістів "5 каналу"

  ОБСЄ: стрілянина з важкої зброї не припиняється ані в Донецькій, ані в Луганській областях