Терористи на Луганщині взяли в заручники журналістку та оператора Громадського телебачення

  Ввечері 30 червня  (ще до закінчення режиму одностороннього припинення  вогню з боку українських військових) журналістка Громадського телебачення Настя Станко та оператор були взяті в заручники бойовиками терористичної організації  "Луганська народна республіка", повідомляє  каналу.


  Офіційних заяв з боку представників "ЛНР" з приводу цього інциденту ще й  досі не оприлюднено. За непідтвердженими даними, журналісти були незаконно затримані у Луганській області під час виконання ними своїх професійних обов'язків і на цей час перебувають у Луганську в підвальному приміщенні однієї з будівель у самому центрі міста.

  "Колектив Громадського телебачення дуже стурбований захопленням журналістів і закликає тих, хто утримує Настю Станко, надати інформацію про цю ситуацію, про стан їхнього здоров’я, та умови, за яких журналісти будуть відпущені на свободу", - йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, в ніч на 1 липня після засідання РНБО президент ухвалив рішення про  скасування перемир'я і продовжив дію Антитерористичної операції на Сході.
  Попередній матеріал
  Командир батальйону "Донбас" подякував президенту за відновлення дій АТО
  Наступний матеріал
  В Україні відтепер за кожного новонародженого батьки отримають на 10,32 тис. грн. більше