5.ua

Терористи на Донеччині погрожують чиновникам та їхнім сім’ям

  Представники так званої "Донецької народної республіки" погрожують керівникам міст та районів Донеччини. Про це повідомляє департамент з питань внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації.


  В ОДА наголошують – сепаратисти чинять тиск не лише на чинне керівництво, а й на їхні родини. Зокрема, в Старобешівському районі бойовики погрожували розгромити будівлю РДА та змусили голову райдержадміністрації написати заяву про відставку за власним бажанням. У Кіровському – під час мітингу сепаратистів, де зібралося дві сотні людей – закликали захопити будівлю прокуратури.

  Водночас, у містах Сніжне та Вугледар мешканці та депутати підтримали сепаратистів, і почали підготовку до незаконного референдуму, призначеного на 11-те травня. Підготовку до нелегітимного плебісциту почали й в селищі Старомихайлівка – зазначають в Донецькій облдержадміністрації.

  Нагадаємо, напередодні невідомі обстріляли з вогнепальної зброї вікно дачі головного редактора донецького видання "ОстроВ", координатора Комітету патріотичних сил Донбасу (КПСД) Сергія Гармаша.
  Попередній матеріал
  Із полону сепаратистів звільнили ще одного заручника
  Наступний матеріал
  МВС: ядро бойовиків у Слов’янську – військові професіонали